Call-центр ☏ (044) 392-01-94

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-14:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний

Зручне оформлення закордонного паспорта для осіб, які не досягли 16 років, в м. Запоріжжя, вул. Незалежної України (40 років Радянської України), 90

Вартість вказана без урахування банківської комісії.

Закордонний паспорт
біометричний
7 роб. днів

1210.32грн.


Детальніше
 • 810.32 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Послуги підприємства

Закордонний паспорт
біометричний
20 роб. днів

957.32грн.


Детальніше
 • 557.32 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Послуги підприємства
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.98 (903 Votes)
Закордонний паспорт

Закордонний паспорт - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.

Що необхідно зробити, щоб отримати закордонний паспорт:

закордонний паспорт україна
 1. Прийти в "Паспортний сервіс"
 2. Протягом 10-30 хвилин подати потрібні документи
 3. Сплатити послугу (на місці)
 4. Після отримання SMS, прийти і забрати закордонний паспорт

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта:

 1. Оригінал свідоцтва про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави (у випадку, коли особа не досягла 14-річного віку). Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон із застосуванням засобів реєстру);
 2. Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні).
 3. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
 4. Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов'язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. Свідоцтво про шлюб, для підтвердження факту перебування батьків у шлюбі. У випадку, якщо батьки не перебувають у шлюбі - заяву подає той з батьків, з ким проживає дитина (наявність довідки про місце реєстрації дитини).
 5. При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище);
 6. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати; (оплата здійснюється на місці через термінали самообслуговування);
 7. Документи, які являються підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені; документи видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо)

Особливості транслітерації детальніше.

Всі діти можуть фотографуватися на місці!
Фотографування дітей віком від 12 років відбувається лише на місці!

 • Але якщо у вашої дитини віком до 12 років з фотографуванням можуть виникнути проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей більше 2 секунд або дитину не можливо витягнути без сліз з ігрового майданчику, а Ви бажаєте гарне фото у документах. Ми рекомендуємо скористатися послугами фотоательє та принести нам 1 фотокартку розміром 10х15 сантиметрів. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів.
 • Рекомендуємо ознайомитися з детальними вимогами для фото дитини для розуміння, як правильно сфотографуватись, або навіть відрепетирувати вдома.

Другий закордонний паспорт (два одночасно)

Якщо необхідно оформити два закордонні паспорти або другий закордонний паспорт за наявності першого, треба подати заяву, в якій необхідно обґрунтувати потребу частих поїздок за межі України. Це можуть бути пасажирські або вантажні перевезення, підприємницька, журналістська, туристична діяльність або участь в спортивних заходах, гастролях і тому подібне.
 

На отримання закордонного паспорту необхідно мати при собі:

закордонний паспорт україна
 1. Паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків
 2. Свідоцтво про народження дитини. З 14 років – паспорт громадянина України
 3. З 12 років обов’язкова присутність дитини при отриманні паспорту

Видача паспорта

Під час видачі паспорта проводиться процедура верифікації. Заявник візуально перевіряє персональні дані, внесені до паспорта.

Якщо заявник не отримав паспорт протягом місяця з дня його оформлення він повертається відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС для зберігання;

Якщо заявник не отримав паспорт протягом року з дня його оформлення він знищується.

закордонний паспорт Коли закордонний паспорт буде готовий - Вас повідомлять по SMS

 

 

Гарантії

киев

Наше підприємство належить до сфери управління Державної міграційної служби України, а тому якість обслуговування населення перебуває під постійним контролем. Звертаємо увагу, на те, що ми однаково якісно обслуговуємо всіх громадян України без винятку, як естрадних зірок і політиків, так і студентів чи пересічних громадян. Рівень нашого сервісу є найвищим.


Паспортний сервіс

Закордонний паспорт до 16: 5.0/5 - 903 голосів

© 2017 ДП "Документ"

Політика конфіденційності